MASC vs EPAC - 12/15/2018                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Men 11-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fisic, Trevor N           15 EPAC-MA              2:10.70    2:09.20        
              28.35     1:01.71 (33.36)     1:35.97 (34.26)     2:09.20 (33.23)
  2 Singley, Michael G        15 EPAC-MA              2:11.84    2:11.91        
              29.30     1:02.69 (33.39)     1:38.03 (35.34)     2:11.91 (33.88)
  3 Waxmonsky, Alex D         15 EPAC-MA                   NT    2:13.55        
              28.67     1:02.51 (33.84)     1:38.18 (35.67)     2:13.55 (35.37)
  4 Steier, Jacob             16 MASC-MA                   NT    2:17.04        
              32.28     1:07.06 (34.78)     1:43.34 (36.28)     2:17.04 (33.70)
 
Event 2  Women 11-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rabino, Aliyah C          16 EPAC-MA              2:09.91    2:13.25        
               3.99       30.30 (26.31)     1:03.95 (33.65)   2:13.25 (1:09.30)
  2 Szobocsan, Liza K         17 EPAC-MA              2:12.97    2:16.95        
               4.88       31.54 (26.66)     1:06.91 (35.37)   2:16.95 (1:10.04)
  3 Logan, Hannah K           16 EPAC-MA              2:15.02    2:20.57        
              31.07     1:06.26 (35.19)     1:43.68 (37.42)     2:20.57 (36.89)
  4 Piper, Shyda              14 MASC-MA                   NT    2:26.30        
              33.31     1:10.25 (36.94)     1:48.32 (38.07)     2:26.30 (37.98)
  5 McRae, Taylor             13 MASC-MA                   NT    2:30.88        
              33.78     1:12.73 (38.95)     1:52.30 (39.57)     2:30.88 (38.58)
  6 Small, Jordan             15 MASC-MA                   NT    2:35.42        
              35.21     1:14.81 (39.60)     1:56.67 (41.86)     2:35.42 (38.75)
 
Event 3  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeis, Logan                8 MASC-MA                   NT      19.45        
  2 Webster, George            7 MASC-MA                   NT      19.62        
  3 Magalhaes, Caetano         8 MASC-MA                   NT      24.19        
  4 Sepahpanah, Bobby          8 EPAC-MA                22.66      25.27        
  5 Boughanmi, Baraa M         6 EPAC-MA                46.69      44.01        
 
Event 4  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Isabella           7 MASC-MA                26.51      26.16        
  2 Reeder, Rebecca            6 MASC-MA                   NT      26.61        
  3 Gunkelmen, Eve             8 MASC-MA                   NT      27.01        
  4 Hollenshead, Sloane        6 MASC-MA                   NT     x28.28        
  5 Hollingshead, Paige        8 MASC-MA                   NT     x30.47        
  6 Meals, Maggie              8 MASC-MA                   NT     x31.23        
  7 Williams, Bella M          7 EPAC-MA                27.38      34.09        
  8 Boughanmi, Israa M         6 EPAC-MA                41.05      39.02        
 
Event 5  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garber, Timmy J           10 EPAC-MA                31.64      34.22        
  2 Zook, Kaeden A            10 EPAC-MA                37.19      36.85        
  3 Hopkins, Elijiah          10 MASC-MA                47.90      43.50        
 
Event 6  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kielty, Helen M           10 EPAC-MA                35.91      36.33        
  2 Zlogar, Emma E             9 EPAC-MA                42.24      39.10        
  3 Silot, Kim P              10 EPAC-MA                37.95      39.33        
 -- Rockwell, Suha S          10 EPAC-MA                42.56     X38.56        
 -- Boughanmi, Tasneem M      10 EPAC-MA                47.79     X41.37        
 -- Whalen, Amelia A           9 EPAC-MA                   NT   X1:04.87        
 
Event 7  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dempsey, Bobby A          11 EPAC-MA                27.33      26.01        
  2 Hancock, Isaac J          12 EPAC-MA                27.52      27.02        
  3 Garber, Josiah M          11 EPAC-MA                28.82      30.10        
  4 Lewis, Jack               11 MASC-MA                   NT      37.85        
  5 Hudson, Zachary           12 MASC-MA                43.46      42.27        
 -- Hughes, Murphy J          11 EPAC-MA                31.37     X30.76        
 -- Corbett, Mitchell J       12 EPAC-MA                33.19     X32.11        
 -- Carpenter, Grant E        11 EPAC-MA                33.80     X34.27        
 -- Marsico, Ugo R            12 EPAC-MA                34.71     X34.96        
 
Event 8  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kielty, Alice M           12 EPAC-MA                30.87      30.74        
  2 Hawkins, Della K          11 EPAC-MA                32.77      33.11        
  3 Mulroy, Montana N         12 EPAC-MA                32.76      34.12        
  4 Etter, Lily               12 MASC-MA                   NT      36.21        
  5 Caretti, Quinlan          12 MASC-MA                   NT      37.89        
  6 Remeikas, Rosalyn         12 MASC-MA                   NT      39.88        
 -- Artell, Eliza C           11 EPAC-MA                35.21     X33.86        
 -- Primas, Grace L           12 EPAC-MA                38.59     X36.82        
 
Event 9  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dempsey, Luke A           13 EPAC-MA                26.32      26.12        
  2 Hancock, Lucas D          14 EPAC-MA                27.38      27.05        
  3 James, Jaydon M           13 EPAC-MA                27.92      27.31        
 -- Hancock, Zachary T        14 EPAC-MA                30.22     X28.57        
 -- Zlogar, Luke M            13 EPAC-MA                31.42     X28.82        
 -- Leppla, Nathan M          13 EPAC-MA                36.28     X36.48        
 
Event 10  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gallagher, ZoŽ R          14 EPAC-MA                25.12      26.24        
  2 Hawkins, Bramley E        14 EPAC-MA                26.22      27.09        
  3 Benka-Davies, Zoe M       13 EPAC-MA                25.65      27.23        
  4 Piper, Shyda              14 MASC-MA                29.25      28.60        
  5 Myers, Alexa              14 MASC-MA                29.85      28.74        
  6 Bradley, Allison          13 MASC-MA                33.33      33.01        
 -- Danner, Addi M            13 EPAC-MA                32.70     X32.02        
 -- Williams, Maya G          13 EPAC-MA                33.73     X32.63        
 -- Stine, Kyla               13 MASC-MA                   NT     X32.69        
 
Event 11  Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dowling, Jack C           15 EPAC-MA                22.46      23.85        
  2 Burger, Alec M            17 EPAC-MA                24.11      24.14        
  3 Dickerson, Even           16 MASC-MA                26.09      25.89        
  4 Wilt, Macen               15 MASC-MA                29.26      28.17        
  5 Green, Broden             15 MASC-MA                29.49      29.10        
  6 Zlogar, Jake P            15 EPAC-MA                30.55      29.50        
 
Event 12  Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Szobocsan, Liza K         17 EPAC-MA                   NT      28.02        
  2 Danner, Myah M            15 EPAC-MA                28.34      28.03        
  3 Zimmerman, Marlee I       16 EPAC-MA                28.69      29.96        
  4 Frey, Emily               13 MASC-MA                31.75      30.46        
  5 Tiffany, Abigail          15 MASC-MA                36.36      33.52        
 
Event 13  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turk-Geller, Jonah         8 EPAC-MA                21.82      21.63        
  2 Piper, Kylan               8 MASC-MA                26.28      26.65        
  3 Magalhaes, Caetano         8 MASC-MA                   NT      35.20        
 -- Webster, George            7 MASC-MA                   NT         DQ        
      Hands brought beyond the hipline during stroke
 
Event 14  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Isabella           7 MASC-MA                   NT      43.23        
 -- Hollingshead, Paige        8 MASC-MA                   NT         DQ        
      Alternating Kick
 
Event 15  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kasputis, Daxton E        10 EPAC-MA                41.65      41.02        
  2 Zook, Kaeden A            10 EPAC-MA                49.95      53.40        
 -- Hopkins, Elijiah          10 MASC-MA              1:04.56         DQ        
      One hand touch
 
Event 16  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Hannah M          10 EPAC-MA                41.73      41.72        
  2 Whiteside, Alivia R        9 EPAC-MA                48.70      48.17        
  3 Wise, Elizabeth M         10 EPAC-MA                53.04      54.67        
  4 Meals, Grace              10 MASC-MA                58.65      54.74        
 
Event 17  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dempsey, Bobby A          11 EPAC-MA                38.91      37.49        
  2 Westberry, Kohen          12 MASC-MA                41.82      37.56        
  3 Garber, Josiah M          11 EPAC-MA                37.54      38.17        
  4 Castillo, Alec E          11 EPAC-MA                43.83      43.21        
  5 Hudson, Zachary           12 MASC-MA              1:09.87      58.41        
 -- Marsico, Ugo R            12 EPAC-MA                   NT     X45.47        
 
Event 18  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laudenslager, Cora J      11 EPAC-MA                43.75      42.58        
  2 Kielty, Alice M           12 EPAC-MA                42.60      43.35        
  3 Myers, Carissa            12 MASC-MA                   NT      43.59        
  4 Singley, Rachel M         12 EPAC-MA                45.83      45.30        
  5 Gunkelman, Louisa         11 MASC-MA                   NT      46.23        
  6 Caretti, Quinlan          12 MASC-MA                   NT      53.99        
 -- Sandhaus, Skylar J        11 EPAC-MA                   NT     X46.88        
 -- Primas, Grace L           12 EPAC-MA                49.28     X47.90        
 -- Novinger, Ella A          12 EPAC-MA                54.27     X54.95        
 -- Etter, Lily               12 MASC-MA                   NT         DQ        
      One hand touch
 
Event 19  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kothe, Ryan G             14 EPAC-MA              1:15.50    1:13.34        
              34.50     1:13.34 (38.84)                                        
  2 Haskins, John A           14 EPAC-MA              1:17.55    1:15.12        
              33.90     1:15.12 (41.22)                                        
  3 James, Jaydon M           13 EPAC-MA              1:19.49    1:17.99        
              37.02     1:17.99 (40.97)                                        
  4 Slemp, Connor             13 MASC-MA                   NT    1:23.47        
              38.08     1:23.47 (45.39)                                        
 -- Hancock, Zachary T        14 EPAC-MA              1:29.94   X1:30.87        
              41.34     1:30.87 (49.53)                                        
 -- Apeti, Peter M            14 EPAC-MA              1:32.85   X1:34.34        
              41.27     1:34.34 (53.07)                                        
 -- Leppla, Nathan M          13 EPAC-MA              1:50.23   X1:46.38        
              50.66     1:46.38 (55.72)                                        
 
Event 20  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Sara C            14 EPAC-MA              1:12.90    1:12.34        
              34.19     1:12.34 (38.15)                                        
  2 Green, Kortny             14 MASC-MA                   NT    1:19.19        
              37.44     1:19.19 (41.75)                                        
  3 Snyder, Londyn R          14 EPAC-MA              1:16.76    1:19.79        
              37.50     1:19.79 (42.29)                                        
  4 Sandhaus, Eliza M         13 EPAC-MA              1:17.79    1:20.22        
              38.04     1:20.22 (42.18)                                        
  5 Dickerson, Faith          13 MASC-MA                   NT    1:26.98        
              39.30     1:26.98 (47.68)                                        
  6 Frey, Emily               13 MASC-MA                   NT    1:33.88        
              43.76     1:33.88 (50.12)                                        
 
Event 21  Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gallagher, Zack A         16 EPAC-MA                59.79    1:03.28        
              28.58     1:03.28 (34.70)                                        
  2 Singley, Michael G        15 EPAC-MA              1:11.29    1:12.05        
              33.77     1:12.05 (38.28)                                        
  3 Waxmonsky, Alex D         15 EPAC-MA              1:12.15    1:14.27        
              34.54     1:14.27 (39.73)                                        
  4 Dickerson, Even           16 MASC-MA                   NT    1:18.73        
              35.88     1:18.73 (42.85)                                        
  5 Wilt, Macen               15 MASC-MA                   NT    1:18.94        
              36.86     1:18.94 (42.08)                                        
  6 Green, Broden             15 MASC-MA                   NT    1:23.55        
              38.66     1:23.55 (44.89)                                        
 
Event 22  Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plempel, Jordan M         16 EPAC-MA              1:09.33    1:13.79        
              33.41     1:13.79 (40.38)                                        
  2 Zimmerman, Marlee I       16 EPAC-MA              1:25.37    1:27.94        
              41.52     1:27.94 (46.42)                                        
 
Event 23  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeis, Logan                8 MASC-MA                   NT      43.21        
  2 Rock, Everett              8 MASC-MA                   NT      45.16        
  3 Webster, George            7 MASC-MA                   NT      45.76        
 
Event 24  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maurer, Mary               8 MASC-MA                   NT      47.20        
  2 Miller, Isabella           7 MASC-MA                   NT      56.96        
  3 Reeder, Rebecca            6 MASC-MA                   NT    1:02.00        
  4 Hollingshead, Paige        8 MASC-MA                   NT   x1:02.72        
  5 Williams, Bella M          7 EPAC-MA                   NT    1:06.08        
  6 Meals, Maggie              8 MASC-MA                   NT   x1:11.68        
 
Event 25  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garber, Timmy J           10 EPAC-MA              1:22.29    1:19.47        
              36.66     1:19.47 (42.81)                                        
  2 Johnson, Jack             10 MASC-MA                   NT    1:35.09        
              42.29     1:35.09 (52.80)                                        
 
Event 26  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kielty, Helen M           10 EPAC-MA              1:23.65    1:26.10        
  2 Silot, Kim P              10 EPAC-MA              1:25.43    1:29.14        
  3 Rucki, Peyton             10 MASC-MA                   NT    1:35.13        
  4 Wise, Elizabeth M         10 EPAC-MA              1:35.01    1:38.35        
 -- Zlogar, Emma E             9 EPAC-MA              1:40.04   X1:35.18        
              41.01     1:35.18 (54.17)                                        
 -- Boughanmi, Tasneem M      10 EPAC-MA              1:45.15        XDQ        
      False start
              43.40          DQ (50.14)                                        
 
Event 27  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hancock, Isaac J          12 EPAC-MA              1:02.62    1:00.67        
  2 Miller, Bryce A           12 EPAC-MA              1:00.66    1:02.39        
  3 Dovey, William            12 MASC-MA              1:09.00    1:08.15        
  4 Hughes, Murphy J          11 EPAC-MA              1:12.06    1:10.04        
  5 Lewis, Jack               11 MASC-MA                   NT    1:23.65        
  6 Hudson, Zachary           12 MASC-MA                   NT    1:39.77        
 -- Shyk, Ian C               11 EPAC-MA              1:13.40   X1:11.88        
 
Event 28  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henke, Tamsyn E           12 EPAC-MA              1:05.58    1:05.90        
  2 Smith, Nora               12 MASC-MA                   NT    1:08.11        
  3 Myers, Carissa            12 MASC-MA                   NT    1:14.00        
  4 Hawkins, Della K          11 EPAC-MA              1:16.74    1:17.51        
  5 Artell, Eliza C           11 EPAC-MA              1:15.89    1:19.17        
  6 Remeikas, Rosalyn         12 MASC-MA                   NT    1:33.00        
 -- Sandhaus, Skylar J        11 EPAC-MA                   NT   X1:18.30        
 -- Singley, Rachel M         12 EPAC-MA              1:18.81   X1:21.33        
 -- Novinger, Ella A          12 EPAC-MA              1:43.28   X1:41.51        
 
Event 29  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kothe, Ryan G             14 EPAC-MA                56.57      55.24        
  2 Dempsey, Luke A           13 EPAC-MA                59.09      58.55        
  3 James, Jaydon M           13 EPAC-MA              1:03.67    1:02.83        
 -- Zlogar, Luke M            13 EPAC-MA              1:05.46   X1:04.36        
 -- Apeti, Peter M            14 EPAC-MA              1:14.78   X1:08.98        
 -- Leppla, Nathan M          13 EPAC-MA              1:23.62   X1:30.20        
 
Event 30  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Sara C            14 EPAC-MA                58.28      57.86        
  2 Benka-Davies, Zoe M       13 EPAC-MA                57.48      59.18        
  3 Price, Madison            14 MASC-MA              1:01.33    1:00.70        
  4 Green, Kortny             14 MASC-MA                   NT    1:04.75        
  5 Snyder, Londyn R          14 EPAC-MA              1:06.39    1:10.70        
  6 Stine, Kyla               13 MASC-MA                   NT    1:15.17        
 -- Garbinski, Sadie          14 MASC-MA                   NT   X1:06.08        
 -- Dickerson, Faith          13 MASC-MA              1:07.87   X1:09.29        
 -- Danner, Addi M            13 EPAC-MA              1:14.84   X1:12.92        
 -- Williams, Maya G          13 EPAC-MA              1:21.80   X1:17.49        
 
Event 31  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dowling, Jack C           15 EPAC-MA                49.60      54.77        
  2 Hervieux, Dylan           15 MASC-MA                59.22      57.26        
  3 Fisic, Trevor N           15 EPAC-MA                57.00      57.48        
  4 Steier, Jacob             16 MASC-MA                   NT    1:01.52        
  5 Green, Broden             15 MASC-MA              1:10.25    1:05.99        
  6 Zlogar, Jake P            15 EPAC-MA              1:02.41    1:06.27        
 
Event 32  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rabino, Aliyah C          16 EPAC-MA                58.64    1:00.88        
  2 Danner, Myah M            15 EPAC-MA                56.34    1:03.36        
  3 Small, Jordan             15 MASC-MA              1:12.94    1:08.12        
  4 Frey, Emily               13 MASC-MA              1:10.10    1:10.49        
 
Event 33  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rock, Everett              8 MASC-MA                24.59      23.32        
  2 Piper, Kylan               8 MASC-MA                25.93      25.13        
  3 Magalhaes, Caetano         8 MASC-MA                   NT      30.80        
  4 Boughanmi, Baraa M         6 EPAC-MA                38.97      41.76        
 
Event 34  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Bella M          7 EPAC-MA                26.93      26.01        
  2 Reeder, Rebecca            6 MASC-MA                   NT      27.62        
  3 Hollenshead, Sloane        6 MASC-MA                   NT      33.92        
  4 Meals, Maggie              8 MASC-MA                   NT      36.27        
  5 Boughanmi, Israa M         6 EPAC-MA                39.76      41.76        
 
Event 35  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kasputis, Daxton E        10 EPAC-MA                40.35      39.51        
 -- Johnson, Jack             10 MASC-MA                   NT         DQ        
      False start
 
Event 36  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Hannah M          10 EPAC-MA                39.19      40.86        
  2 Silot, Kim P              10 EPAC-MA                46.47      47.27        
  3 Rucki, Peyton             10 MASC-MA                   NT      48.41        
  4 Meals, Grace              10 MASC-MA              1:04.72      54.09        
 -- Whiteside, Alivia R        9 EPAC-MA                   NT     X51.35        
 -- Whalen, Amelia A           9 EPAC-MA                   NT   X1:03.40        
 -- Rockwell, Suha S          10 EPAC-MA                43.22         DQ        
      Did not finish on back
 
Event 37  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce A           12 EPAC-MA                31.55      33.33        
  2 Castillo, Alec E          11 EPAC-MA                35.35      35.56        
  3 Corbett, Mitchell J       12 EPAC-MA                39.89      38.57        
  4 Lewis, Jack               11 MASC-MA                   NT      46.12        
 -- Shyk, Ian C               11 EPAC-MA                40.18     X37.84        
 -- Carpenter, Grant E        11 EPAC-MA                40.99     X42.44        
 
Event 38  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henke, Tamsyn E           12 EPAC-MA                35.90      36.24        
  2 Mulroy, Montana N         12 EPAC-MA                37.95      37.63        
  3 Laudenslager, Cora J      11 EPAC-MA                40.37      42.01        
  4 Etter, Lily               12 MASC-MA                   NT      44.96        
  5 Caretti, Quinlan          12 MASC-MA                   NT      51.80        
  6 Remeikas, Rosalyn         12 MASC-MA                   NT      51.93        
 -- Artell, Eliza C           11 EPAC-MA                41.09     X42.35        
 -- Primas, Grace L           12 EPAC-MA                42.52     X46.35        
 -- Novinger, Ella A          12 EPAC-MA                53.84     X55.29        
 
Event 39  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haskins, John A           14 EPAC-MA              1:05.92    1:05.49        
  2 Hancock, Lucas D          14 EPAC-MA              1:16.15    1:14.82        
  3 Hancock, Zachary T        14 EPAC-MA              1:18.21    1:15.77        
 
Event 40  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gallagher, ZoŽ R          14 EPAC-MA              1:03.64    1:06.58        
              32.18     1:06.58 (34.40)                                        
  2 Sandhaus, Eliza M         13 EPAC-MA              1:06.17    1:07.51        
              33.41     1:07.51 (34.10)                                        
  3 Price, Madison            14 MASC-MA                   NT    1:07.95        
              33.03     1:07.95 (34.92)                                        
  4 Hawkins, Bramley E        14 EPAC-MA              1:12.22    1:14.54        
              35.61     1:14.54 (38.93)                                        
  5 McRae, Taylor             13 MASC-MA                   NT    1:19.78        
              37.46     1:19.78 (42.32)                                        
  6 Bradley, Allison          13 MASC-MA                   NT    1:25.42        
              41.83     1:25.42 (43.59)                                        
 -- Danner, Addi M            13 EPAC-MA              1:21.82   X1:23.79        
              40.67     1:23.79 (43.12)                                        
 -- Williams, Maya G          13 EPAC-MA              1:34.91   X1:31.65        
              43.91     1:31.65 (47.74)                                        
 
Event 41  Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gallagher, Zack A         16 EPAC-MA                56.06      58.98        
              27.91       58.98 (31.07)                                        
  2 Burger, Alec M            17 EPAC-MA                56.61    1:02.37        
              29.82     1:02.37 (32.55)                                        
  3 Hervieux, Dylan           15 MASC-MA                   NT    1:04.80        
              31.27     1:04.80 (33.53)                                        
  4 Waxmonsky, Alex D         15 EPAC-MA              1:15.47    1:13.53        
              35.38     1:13.53 (38.15)                                        
 
Event 42  Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plempel, Jordan M         16 EPAC-MA                59.55    1:05.21        
              32.04     1:05.21 (33.17)                                        
  2 Danner, Myah M            15 EPAC-MA              1:15.24    1:12.06        
              34.61     1:12.06 (37.45)                                        
  3 Logan, Hannah K           16 EPAC-MA              1:13.69    1:14.07        
              35.40     1:14.07 (38.67)                                        
  4 Small, Jordan             15 MASC-MA                   NT    1:22.23        
              41.59     1:22.23 (40.64)                                        
  5 Tiffany, Abigail          15 MASC-MA                   NT    1:22.81        
              40.30     1:22.81 (42.51)                                        
 
Event 43  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turk-Geller, Jonah         8 EPAC-MA                18.63      18.80        
  2 Zeis, Logan                8 MASC-MA                   NT      27.23        
 -- Rock, Everett              8 MASC-MA                34.71         DQ        
      One hand touch
 
Event 44  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maurer, Mary               8 MASC-MA                   NT      26.31        
 -- Gunkelmen, Eve             8 MASC-MA                   NT         DQ        
      Arms underwater recovery
 
Event 45  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kasputis, Daxton E        10 EPAC-MA                38.98      36.47        
  2 Garber, Timmy J           10 EPAC-MA                37.77      37.17        
 -- Johnson, Jack             10 MASC-MA                   NT         DQ        
      Arms underwater recovery
 
Event 46  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kielty, Helen M           10 EPAC-MA                43.28      44.96        
  2 Whiteside, Alivia R        9 EPAC-MA                47.91      50.78        
  3 Meals, Grace              10 MASC-MA                   NT    1:02.67        
 -- Boughanmi, Tasneem M      10 EPAC-MA                51.36     X49.24        
 -- Zlogar, Emma E             9 EPAC-MA                47.97         DQ        
      False start
 
Event 47  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hancock, Isaac J          12 EPAC-MA                31.44      31.17        
  2 Miller, Bryce A           12 EPAC-MA                33.74      31.95        
  3 Westberry, Kohen          12 MASC-MA                38.67      34.49        
  4 Castillo, Alec E          11 EPAC-MA                35.04      35.16        
  5 Dovey, William            12 MASC-MA                39.22      36.18        
 -- Hughes, Murphy J          11 EPAC-MA                41.74     X39.53        
 -- Corbett, Mitchell J       12 EPAC-MA                41.57     X39.80        
 
Event 48  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Nora               12 MASC-MA                   NT      34.17        
  2 Henke, Tamsyn E           12 EPAC-MA                32.03      34.47        
  3 Gunkelman, Louisa         11 MASC-MA                40.90      36.99        
  4 Singley, Rachel M         12 EPAC-MA                38.05      38.21        
  5 Sandhaus, Skylar J        11 EPAC-MA                39.37      38.42        
 -- Laudenslager, Cora J      11 EPAC-MA                50.86     X41.51        
 
Event 49  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dempsey, Luke A           13 EPAC-MA              1:01.04    1:03.39        
              27.85     1:03.39 (35.54)                                        
  2 Hancock, Lucas D          14 EPAC-MA              1:12.26    1:14.19        
              34.46     1:14.19 (39.73)                                        
  3 Zlogar, Luke M            13 EPAC-MA              1:18.34    1:16.41        
              32.83     1:16.41 (43.58)                                        
  4 Slemp, Connor             13 MASC-MA                   NT    1:26.96        
              36.30     1:26.96 (50.66)                                        
 
Event 50  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gallagher, ZoŽ R          14 EPAC-MA                59.05    1:04.14        
              29.97     1:04.14 (34.17)                                        
  2 Sandhaus, Eliza M         13 EPAC-MA              1:04.05    1:05.14        
              31.23     1:05.14 (33.91)                                        
  3 Benka-Davies, Zoe M       13 EPAC-MA              1:07.47    1:11.86        
              31.70     1:11.86 (40.16)                                        
  4 Price, Madison            14 MASC-MA                   NT    1:13.10        
              33.52     1:13.10 (39.58)                                        
  5 Garbinski, Sadie          14 MASC-MA                   NT    1:15.60        
              33.31     1:15.60 (42.29)                                        
  6 Dickerson, Faith          13 MASC-MA                   NT    1:21.69        
              33.87     1:21.69 (47.82)                                        
 
Event 51  Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burger, Alec M            17 EPAC-MA                55.15      59.18        
              28.04       59.18 (31.14)                                        
  2 Dowling, Jack C           15 EPAC-MA                53.17      59.40        
              26.92       59.40 (32.48)                                        
  3 Hervieux, Dylan           15 MASC-MA                   NT    1:05.00        
              29.83     1:05.00 (35.17)                                        
  4 Wilt, Macen               15 MASC-MA                   NT    1:13.24        
              33.34     1:13.24 (39.90)                                        
  5 Fisic, Trevor N           15 EPAC-MA              1:15.10    1:14.38        
              32.92     1:14.38 (41.46)                                        
  6 Steier, Jacob             16 MASC-MA                   NT    1:16.76        
              34.92     1:16.76 (41.84)                                        
 
Event 52  Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rabino, Aliyah C          16 EPAC-MA              1:03.71    1:04.35        
              29.90     1:04.35 (34.45)                                        
  2 Szobocsan, Liza K         17 EPAC-MA              1:13.72    1:10.97        
              34.33     1:10.97 (36.64)                                        
  3 Logan, Hannah K           16 EPAC-MA              1:06.05    1:12.34        
              32.51     1:12.34 (39.83)                                        
  4 McRae, Taylor             13 MASC-MA                   NT    1:26.11        
              36.58     1:26.11 (49.53)                                        
 
Event 53  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turk-Geller, Jonah         8 EPAC-MA              1:34.11    1:36.92        
              45.25     1:36.92 (51.67)                                        
  2 Piper, Kylan               8 MASC-MA              2:25.74    2:15.74        
            1:08.94   2:15.74 (1:06.80)                                        
 
Event 54  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Maurer, Mary               8 MASC-MA                   NT         DQ        
      Arms underwater recovery - fly
            1:02.48        DQ (1:11.97)                                        
 
Event 55  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zook, Kaeden A            10 EPAC-MA              1:37.01    1:40.14        
              46.72     1:40.14 (53.42)                                        
 -- Hopkins, Elijiah          10 MASC-MA                   NT         DQ        
      Alternating Kick - fly
              59.09          DQ (55.65)                                        
 
Event 56  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Hannah M          10 EPAC-MA              1:26.00    1:27.08        
              39.76     1:27.08 (47.32)                                        
  2 Rockwell, Suha S          10 EPAC-MA              1:42.20    1:39.15        
              39.69     1:39.15 (59.46)                                        
  3 Rucki, Peyton             10 MASC-MA                   NT    1:44.19        
              47.12     1:44.19 (57.07)                                        
  4 Wise, Elizabeth M         10 EPAC-MA              1:39.51    1:50.19        
              47.59   1:50.19 (1:02.60)                                        
 
Event 57  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dempsey, Bobby A          11 EPAC-MA              1:11.22    1:10.09        
              33.34     1:10.09 (36.75)                                        
  2 Garber, Josiah M          11 EPAC-MA              1:15.63    1:14.96        
              35.70     1:14.96 (39.26)                                        
  3 Westberry, Kohen          12 MASC-MA              1:21.76    1:20.15        
              38.34     1:20.15 (41.81)                                        
  4 Dovey, William            12 MASC-MA              1:28.23    1:23.62        
              39.01     1:23.62 (44.61)                                        
  5 Shyk, Ian C               11 EPAC-MA              1:32.04    1:27.79        
              40.62     1:27.79 (47.17)                                        
  6 Marsico, Ugo R            12 EPAC-MA              1:29.58   x1:30.46        
              42.89     1:30.46 (47.57)                                        
  7 Carpenter, Grant E        11 EPAC-MA              1:28.44   x1:32.00        
              42.16     1:32.00 (49.84)                                        
 
Event 58  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kielty, Alice M           12 EPAC-MA              1:19.66    1:19.55        
              35.69     1:19.55 (43.86)                                        
  2 Smith, Nora               12 MASC-MA                   NT    1:21.46        
              36.69     1:21.46 (44.77)                                        
  3 Mulroy, Montana N         12 EPAC-MA              1:26.99    1:23.93        
              37.14     1:23.93 (46.79)                                        
  4 Gunkelman, Louisa         11 MASC-MA              1:25.25    1:24.53        
              37.83     1:24.53 (46.70)                                        
  5 Myers, Carissa            12 MASC-MA                   NT    1:24.84        
              42.15     1:24.84 (42.69)                                        
  6 Hawkins, Della K          11 EPAC-MA              1:28.73    1:26.94        
              41.24     1:26.94 (45.70)                                        
 
Event 59  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kothe, Ryan G             14 EPAC-MA              2:23.05    2:17.63        
              29.34     1:05.53 (36.19)     1:46.27 (40.74)     2:17.63 (31.36)
  2 Haskins, John A           14 EPAC-MA              2:31.20    2:20.21        
              27.91     1:02.78 (34.87)     1:47.47 (44.69)     2:20.21 (32.74)
  3 Slemp, Connor             13 MASC-MA                   NT    2:50.59        
              40.49     1:22.02 (41.53)     2:11.85 (49.83)     2:50.59 (38.74)
  4 Apeti, Peter M            14 EPAC-MA              2:52.77    2:51.71        
              36.96     1:20.92 (43.96)     2:10.48 (49.56)     2:51.71 (41.23)
 
Event 60  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Sara C            14 EPAC-MA              2:18.92    2:18.45        
              29.99     1:07.02 (37.03)     1:46.97 (39.95)     2:18.45 (31.48)
  2 Hawkins, Bramley E        14 EPAC-MA              2:32.69    2:34.76        
              31.79     1:12.87 (41.08)     2:01.19 (48.32)     2:34.76 (33.57)
  3 Green, Kortny             14 MASC-MA                   NT    2:35.74        
              34.34     1:15.17 (40.83)     2:01.18 (46.01)     2:35.74 (34.56)
  4 Snyder, Londyn R          14 EPAC-MA              2:35.92    2:41.42        
              34.50     1:16.59 (42.09)     2:01.85 (45.26)     2:41.42 (39.57)
  5 Myers, Alexa              14 MASC-MA                   NT    2:45.07        
              35.54     1:17.60 (42.06)     2:09.74 (52.14)     2:45.07 (35.33)
  6 Stine, Kyla               13 MASC-MA                   NT    3:14.52        
              39.88     1:29.81 (49.93)     2:28.11 (58.30)     3:14.52 (46.41)
 
Event 61  Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zlogar, Jake P            15 EPAC-MA              3:02.73    2:22.14        
              35.56     1:22.60 (47.04)     2:22.14 (59.54)                    
  2 Singley, Michael G        15 EPAC-MA              2:28.16    2:28.46        
              31.86     1:11.70 (39.84)     1:53.45 (41.75)     2:28.46 (35.01)
  3 Dickerson, Even           16 MASC-MA                   NT    2:46.38        
              32.04     1:16.53 (44.49)     2:09.56 (53.03)     2:46.38 (36.82)
 -- Gallagher, Zack A         16 EPAC-MA              1:55.60         DQ        
      Elbows recovered over water - breast
              26.89     1:03.05 (36.16)     1:39.73 (36.68)          DQ (34.79)
 
Event 62  Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plempel, Jordan M         16 EPAC-MA              2:16.26    2:22.20        
              29.52     1:05.85 (36.33)     1:49.49 (43.64)     2:22.20 (32.71)
  2 Zimmerman, Marlee I       16 EPAC-MA                   NT    2:34.34        
              34.28     1:18.59 (44.31)     2:09.41 (50.82)     2:34.34 (24.93)
 
Event 63  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mercersburg Area Swim Club-MA  'A'                1:40.05    1:28.77        
     1) Rock, Everett 8                 2) Magalhaes, Caetano 8           
     3) Webster, George 7               4) Zeis, Logan 8                  
              47.29     1:04.50 (17.21)     1:28.77 (24.27)                    
 
Event 64  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mercersburg Area Swim Club-MA  'A'                  57.04    1:49.72        
     1) Miller, Isabella 7              2) Hollenshead, Sloane 6          
     3) Meals, Maggie 8                 4) Maurer, Mary 8                 
              56.22     1:49.72 (53.50)                                        
 
Event 65  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'            2:19.61         DQ        
      Early take-off swimmer #3
     1) Kasputis, Daxton E 10           2) Zook, Kaeden A 10              
     3) Turk-Geller, Jonah 8            4) Garber, Timmy J 10             
              33.96     1:16.91 (42.95)     1:46.95 (30.04)          DQ (32.53)
 
Event 66  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'            2:27.19    1:58.22        
     1) Kielty, Helen M 10              2) Wise, Elizabeth M 10           
     3) Silot, Kim P 10                 4) Turner, Hannah M 10            
              37.91     1:20.81 (42.90)     1:36.34 (15.53)     1:58.22 (21.88)
  2 Elite Performance Aquatic Club-MA  'B'            2:58.42    2:19.29        
     1) Rockwell, Suha S 10             2) Boughanmi, Tasneem M 10        
     3) Whiteside, Alivia R 9           4) Zlogar, Emma E 9               
              53.23     1:23.66 (30.43)     2:03.95 (40.29)     2:19.29 (15.34)
 
Event 67  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'            2:07.10    2:11.84        
     1) Miller, Bryce A 12              2) Garber, Josiah M 11            
     3) Dempsey, Bobby A 11             4) Hancock, Isaac J 12            
              34.28     1:13.12 (38.84)     1:43.58 (30.46)     2:11.84 (28.26)
  2 Elite Performance Aquatic Club-MA  'B'            2:26.58    2:29.35        
     1) Shyk, Ian C 11                  2) Hughes, Murphy J 11            
     3) Castillo, Alec E 11             4) Corbett, Mitchell J 12         
              38.40       54.12 (15.72)   1:57.98 (1:03.86)     2:29.35 (31.37)
  3 Mercersburg Area Swim Club-MA  'A'                2:08.48    2:42.00        
     1) Lewis, Jack 11                  2) Westberry, Kohen 12            
     3) Dovey, William 12               4) Hudson, Zachary 12             
              44.67     1:23.27 (38.60)     2:00.45 (37.18)     2:42.00 (41.55)
 
Event 68  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'            2:25.35    2:27.81        
     1) Mulroy, Montana N 12            2) Kielty, Alice M 12             
     3) Henke, Tamsyn E 12              4) Hawkins, Della K 11            
              38.55     1:21.90 (43.35)     2:05.18 (43.28)     2:27.81 (22.63)
  2 Elite Performance Aquatic Club-MA  'B'            2:38.50    2:34.43        
     1) Artell, Eliza C 11              2) Laudenslager, Cora J 11        
     3) Singley, Rachel M 12            4) Sandhaus, Skylar J 11          
              40.05     1:23.14 (43.09)     2:00.37 (37.23)     2:34.43 (34.06)
  3 Mercersburg Area Swim Club-MA  'A'                2:10.71    2:34.82        
     1) Etter, Lily 12                  2) Myers, Carissa 12              
     3) Gunkelman, Louisa 11            4) Smith, Nora 12                 
              43.40     1:31.92 (48.52)     2:05.06 (33.14)     2:34.82 (29.76)
 
Event 69  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'            2:04.17    2:04.87        
     1) Haskins, John A 14              2) Kothe, Ryan G 14               
     3) Dempsey, Luke A 13              4) Hancock, Lucas D 14            
              33.20     1:07.79 (34.59)     1:36.08 (28.29)     2:04.87 (28.79)
  2 Elite Performance Aquatic Club-MA  'B'                 NT    2:24.84        
     1) Zlogar, Luke M 13               2) James, Jaydon M 13             
     3) Apeti, Peter M 14               4) Leppla, Nathan M 13            
              35.58     1:12.04 (36.46)     1:46.97 (34.93)     2:24.84 (37.87)
 
Event 70  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'            1:57.72    2:00.62        
     1) Sandhaus, Eliza M 13            2) Turner, Sara C 14              
     3) Gallagher, ZoŽ R 14             4) Benka-Davies, Zoe M 13         
              31.77     1:04.82 (33.05)     1:33.36 (28.54)     2:00.62 (27.26)
  2 Mercersburg Area Swim Club-MA  'A'                2:06.93    2:13.97        
     1) Price, Madison 14               2) Green, Kortny 14               
     3) McRae, Taylor 13                4) Piper, Shyda 14                
              31.84     1:07.91 (36.07)     1:45.10 (37.19)     2:13.97 (28.87)
  3 Mercersburg Area Swim Club-MA  'B'                     NT    2:19.47        
     1) Dickerson, Faith 13             2) Frey, Emily 13                 
     3) Garbinski, Sadie 14             4) Myers, Alexa 14                
              35.19     1:18.22 (43.03)     1:50.09 (31.87)     2:19.47 (29.38)
  4 Elite Performance Aquatic Club-MA  'B'            2:18.32    2:20.91        
     1) Danner, Addi M 13               2) Snyder, Londyn R 14            
     3) Hawkins, Bramley E 14           4) Williams, Maya G 13            
              39.11     1:17.02 (37.91)     1:46.34 (29.32)     2:20.91 (34.57)
 
Event 71  Boys 15 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'            1:48.44    1:48.26        
     1) Burger, Alec M 17               2) Gallagher, Zack A 16           
     3) Dowling, Jack C 15              4) Fisic, Trevor N 15             
              28.84       56.35 (27.51)     1:22.74 (26.39)     1:48.26 (25.52)
  2 Mercersburg Area Swim Club-MA  'A'                1:51.21    2:04.70        
     1) Hervieux, Dylan 15              2) Dickerson, Even 16             
     3) Wilt, Macen 15                  4) Green, Broden 15               
              30.05     1:04.83 (34.78)     1:36.04 (31.21)     2:04.70 (28.66)
  3 Elite Performance Aquatic Club-MA  'B'                 NT    2:06.33        
     1) Hancock, Zachary T 14           2) Singley, Michael G 15          
     3) Waxmonsky, Alex D 15            4) Zlogar, Jake P 15              
              36.01     1:07.47 (31.46)     1:36.64 (29.17)     2:06.33 (29.69)
 
Event 72  Girls 15 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elite Performance Aquatic Club-MA  'A'                 NT    2:01.93        
     1) Plempel, Jordan M 16            2) Szobocsan, Liza K 17           
     3) Rabino, Aliyah C 16             4) Logan, Hannah K 16             
              29.70     1:06.10 (36.40)     1:34.65 (28.55)     2:01.93 (27.28)
  2 Mercersburg Area Swim Club-MA  'A'                2:04.97    2:29.22        
     1) Tiffany, Abigail 15             2) Stine, Kyla 13                 
     3) Bradley, Allison 13             4) Small, Jordan 15               
              38.54     1:22.16 (43.62)     1:58.49 (36.33)     2:29.22 (30.73)